Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2013-02-28
Teismas nutraukė administracinę bylą prieš Lietuvos banką
Vilniaus apygardos administracinis teismas, AB DNB bankui atsiėmus savo ieškinį, nutraukė administracinę bylą prieš Lietuvos banką ir Lietuvos valstybę, atstovaujamą Lietuvos banko. DNB bankas šioje byloje siekė žalos atlyginimo ir įpareigojimo paskelbti, kad jis nepadarė pažeidimų ir nepiktnaudžiavo investuotojų pasitikėjimu.
2013-02-27
AB Šiaulių bankui leista subordinuotąją paskolą įskaityti į II lygio kapitalą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido AB Šiaulių bankui 20 mln. eurų subordinuotąją dešimties metų trukmės paskolą, gautą iš ERPB, įskaityti į AB Šiaulių banko II lygio kapitalą.
2013-02-26
Teismas: UAB „Finasta Asset Management“ turės grąžinti į pensijų fondus neteisėtai investuotų lėšų prieaugį
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas priėmė galutinį ir neskundžiamą sprendimą: valdymo įmonė UAB „Finasta Asset Management“ privalo įvykdyti priežiūros institucijos nurodymą ir penkiems pensijų fondams sumokėti sumą, kuri galėjo būti uždirbta, jei valdymo įmonė laiku būtų įvykdžiusi priežiūros institucijos nurodymą į fondus grąžinti lėšas, kurios buvo neteisėtai investuotos kitur.
2013-02-26
Leista pakeisti UAB ,,Synergy finance“ valdomo specialiojo investicinio fondo taisykles
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido pakeisti valdymo įmonės UAB ,,Synergy finance“ valdomo specialiojo investicinio fondo „Synergy Finance turto taktinio paskirstymo fondas“, investuojančio į kitus kolektyvinio investavimo subjektus, taisykles.
2013-02-26
Leista pakeisti investicinio fondo DOVRE INSIDE NORDIC taisykles
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido pakeisti valdymo įmonės UAB „Dovre Forvaltning“ valdomo atviro tipo suderintojo investicinio fondo DOVRE INSIDE NORDIC taisykles.
2013-02-26
Druskininkų kredito unijai leista pirma laiko grąžinti subordinuotąją paskolą ir įskaityti naują subordinuotąją paskolą į kapitalą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido Druskininkų kredito unijai anksčiau sutartyje nustatytos datos grąžinti iš Lietuvos centrinės kredito unijos gautą 100 tūkst. Lt subordinuotąją paskolą...
2013-02-26
Patvirtinta Pozicija dėl Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarčių sąlygų
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino Poziciją dėl Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarčių sąlygų.
2013-02-26
Duotas leidimas eiti vadovo pareigas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido Leifui Rene Hansenui (Leif Rene Hansen) tapti AB DNB banko stebėtojų tarybos nariu.
2013-02-22
AB „Agrowill Group“ įspėta dėl tarptautinių apskaitos standartų nesilaikymo
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, įvertinusi AB „Agrowill Group“ inspektavimo rezultatus, įspėjo bendrovę dėl to, kad ji nesilaikė tarptautinių apskaitos standartų (TAS) ir pažeidė Vertybinių popierių įstatymą.
2013-02-21
Investicinių fondų turtas per metus šoktelėjo ketvirtadaliu, tačiau dalyvių skaičius vis dar mažėjo
Lietuvoje registruotiems investiciniams fondams praėjusieji metai buvo sėkmingi: fondų turtas per 2012 m. padidėjo 25 % ir sudarė 641 mln. Lt, o vienetų vertės dėl sėkmingų pirmojo, trečiojo ir ketvirtojo ketvirčių vidutiniškai ūgtelėjo 12, 6 %.
Rasta įrašų: 700

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: