Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2013-02-26
Druskininkų kredito unijai leista pirma laiko grąžinti subordinuotąją paskolą ir įskaityti naują subordinuotąją paskolą į kapitalą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido Druskininkų kredito unijai anksčiau sutartyje nustatytos datos grąžinti iš Lietuvos centrinės kredito unijos gautą 100 tūkst. Lt subordinuotąją paskolą...
2013-02-26
Patvirtinta Pozicija dėl Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarčių sąlygų
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino Poziciją dėl Lietuvos Respublikos transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarčių sąlygų.
2013-02-26
Duotas leidimas eiti vadovo pareigas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido Leifui Rene Hansenui (Leif Rene Hansen) tapti AB DNB banko stebėtojų tarybos nariu.
2013-02-22
AB „Agrowill Group“ įspėta dėl tarptautinių apskaitos standartų nesilaikymo
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, įvertinusi AB „Agrowill Group“ inspektavimo rezultatus, įspėjo bendrovę dėl to, kad ji nesilaikė tarptautinių apskaitos standartų (TAS) ir pažeidė Vertybinių popierių įstatymą.
2013-02-21
Investicinių fondų turtas per metus šoktelėjo ketvirtadaliu, tačiau dalyvių skaičius vis dar mažėjo
Lietuvoje registruotiems investiciniams fondams praėjusieji metai buvo sėkmingi: fondų turtas per 2012 m. padidėjo 25 % ir sudarė 641 mln. Lt, o vienetų vertės dėl sėkmingų pirmojo, trečiojo ir ketvirtojo ketvirčių vidutiniškai ūgtelėjo 12, 6 %.
2013-02-19
Kredito unija AMBER įspėta, kai kurie jos vadovai privalės laikyti egzaminą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgusi į kredito unijos AMBER (Vilnius) tikslinio inspektavimo metu nustatytus teisės aktų pažeidimus ir veiklos trūkumus, įspėjo kredito uniją, o kai kuriuos jos vadovus įpareigojo išlaikyti egzaminą.
2013-02-19
Vertybinių popierių biržos AB NASDAQ OMX Vilnius taisyklių pakeitimai ir papildymai pripažinti suderintais
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pripažino suderintais vertybinių popierių biržos AB NASDAQ OMX Vilnius narystės ir prekybos taisyklių bei AB NASDAQ OMX Vilnius įmokų ir jų mokėjimo tvarkos pakeitimus ir papildymus.
2013-02-19
Leista pakeisti investicinio fondo „Prudentis Baltic Fund“ taisykles
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba leido pakeisti investicinio fondo „Prudentis Baltic Fund“ taisykles.
2013-02-19
Pakeistos UAB „Swedbank investicijų valdymas“ valdomų II pakopos pensijų fondų taisyklės
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi pensijų kaupimo bendrovės UAB „Swedbank investicijų valdymas“ prašymą, patvirtino šios įmonės valdomų II pakopos pensijų fondų Pensija 1, Pensija 2, Pensija 3, Pensija 4 ir Pensija 5 taisykles.
2013-02-19
Papildytas viešasis vartojimo kredito tarpininkų sąrašas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba papildė viešąjį vartojimo kredito tarpininkų sąrašą. Į jį įrašyti šių vartojimo kredito davėjų nauji tarpininkai: BIGBANK AS filialo – 7, UAB ,,LATEKO LIZINGAS – 4, UAB ,,AČIŪ kreditas“ – 2.
Rasta įrašų: 695

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: