Priežiūra

Pagal savo kompetenciją Lietuvos bankas siekia, kad šalies finansinių paslaugų sistema būtų saugi, patikima, skaidri ir konkurencinga. Lietuvos bankas finansų rinkos dalyviams išduoda licencijas teikti licencines finansines paslaugas ir prižiūri jų veiklą, stebi ar laikomasi įstatymų ir Lietuvos banko teisės aktų nustatytų reikalavimų, tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų, tarptautinių organizacijų rekomenduojamų saugios ir patikimos veiklos reikalavimų. Lietuvos bankas taip pat nagrinėja vartotojų ir prižiūrimų įstaigų tarpusavio ginčus bei teikia rekomendacijas, kaip spręstinas konkretus ginčas tarp vartotojo ir finansų įstaigos. Plačiau

2015-01-21
UAB „Paskolų partneriai“ įrašyta į vartojimo kredito davėjų sąrašą
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, išnagrinėjusi UAB „Paskolų partneriai“ prašymą, nusprendė ją įrašyti į Viešąjį vartojimo kredito davėjų sąrašą.
2015-01-21
AB bankas „Finasta“ nebelaikomas emitentu
Atsižvelgdama į AB banko „Finasta“ prašymą, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė nebelaikyti šios įmonės emitentu.
2015-01-21
Valiutos keityklos operatorių sąrašas papildytas naujomis įmonėmis
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nusprendė įrašyti UAB „DRUSVALAS“ ir UAB „9999 LT“ į valiutos keityklos operatorių sąrašą.
2015-01-16
Pakeista akcinės bendrovės „Lietuvos draudimas“ draudimo veiklos licencija
Lietuvos banko valdyba pakeitė akcinei bendrovei „Lietuvos draudimas“ išduotą draudimo veiklos licenciją, suteikdama teisę verstis ir kelionių organizatoriaus prievolių įvykdymo laidavimo draudimo veikla...
2015-01-14
UAB „Mineraliniai vandenys“ supirks likusias AB ĮG „ALITA“ ir AB „Anykščių vynas“ akcijas
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba patvirtino UAB „Mineraliniai vandenys“ pateiktą privalomo oficialaus siūlymo cirkuliarą, skirtą AB ĮG „ALITA“ likusioms paprastosioms vardinėms akcijoms ir AB „Anykščių vynas“ likusioms paprastosioms vardinėms akcijoms supirkti.
2015-01-14
Kredito unijai „Savas rūpestis“ skirta bauda
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba, atsižvelgdama į kredito unijos „Savas rūpestis“ atlikto tikslinio inspektavimo rezultatus, šiai kredito unijai skyrė 2 362 eurų baudą.
2015-01-14
Skiriamas naujas UAB ,,Būsto paskolų draudimas“ valdybos narys
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba pritarė Sigito Mitkaus kandidatūrai į draudimo įmonės UAB ,,Būsto paskolų draudimas“ valdybos nario pareigas.
2015-01-14
Kredito unijai „Vilniaus kreditas“ skirta bauda
Atsižvelgdama į kredito unijos „Vilniaus kreditas“ atlikto tikslinio inspektavimo rezultatus, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba skyrė šiai kredito unijai 14 668 eurų baudą.
2015-01-14
Sumažinta maksimali techninė palūkanų norma draudimo įmonėms
Lietuvos banko Priežiūros tarnyba nuo 1,53 iki 1,31 proc. sumažino maksimalią techninę palūkanų normą, kurią taiko draudimo įmonės, formuodamos techninius atidėjinius.
2015-01-08
Įvertinti bankų priežiūrinio tikrinimo ir vertinimo proceso rezultatai
Lietuvos banko valdyba aptarė AB SEB banko, „Swedbank“, AB, AB DNB banko, „Nordea Bank AB“ Lietuvos skyriaus, „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialo, AB „Citadele“ banko, UAB Medicinos banko ir AB banko „FINASTA“ priežiūrinio tikrinimo ir vertinimo proceso rezultatus. Procesą organizavo ir rezultatus apibendrino Lietuvos banko Priežiūros tarnyba. Su šio proceso rezultatais buvo supažindinti ir patys bankai...
Rasta įrašų: 1113

PAIEŠKA

Žodžiai tekste:Data nuo:Data iki: